SEURAAVAT OTTELUT
 
 
 
 
 
 
 


Lieksan Into FacebookLieksan Into Twitter

>> HARJOITUSVUOROT <<


Kaukalopallo- ja Ringetteliitto ry

Salibandyliitto

Lieksa
M55-joukkue aloitti SM-sarjan voitolla ja tasapelillä

Lieksan Innon miesten 55-vuotiaiden seniorijoukkue aloitti SM-sarjan viikonloppuna. Avausturnauksessa ohjelmassa oli kaksi ottelua. Ensimmäisessä ottelussa kaatui SEPAN Pallo Lahdesta lukemin 5-2. Toisessa ottelussa vastaan asettui MaHa Mikkelistä. Värikkäiden vaiheiden jälkeen päädyttiin pistejakoon lukemin 3-3.

Ottelutulokset:

    Lieksan Into - SEPAN Pallo 5-2
    MaHa, Mikkeli - Lieksan Into 3-3

Sarjataulukko Seniorit M55 lohko 2:
Joukkue O V T H TM - PM P 
P-S Konkarit22009-34 
Lieksan Into21108-53 
ErNu21015-62 
MKSBT21016-62 
MaHa20115-61 
SEPAN Pallo20024-110